Чому пси ганяються за кішками: Казка

Колись, давним-давно, Кішка вийшла заміж за Пса. Вони були щасливі разом, але кожен вечір, коли Пес повертався з роботи, Кішка починала скаржитися, що вона дуже хвора і тому не змогла приготувати вечерю. Пес довго терпів, але незабаром йому страшенно набридло готувати на двох вечерю після важкого робочого дня. Адже Кішка цілий день сидить удома і нічого не робить!

Одного разу Пес сказав Кішці, що йде на роботу, але замість цього він сховався в шафі, щоб подивитися, чи дійсно Кішка так хворіє, як вона каже. Як тільки Кішка вирішила, що Пес пішов, вона почала весело бавитися з кошеням. Вони сміялися і бігали по кімнатах. Кішка була абсолютно здоровою. Пес жахливо розсердився і вискочив із шафи.

Побачивши його, Кішка схопилася за щоку і стала говорити, що у неї страшенно розболілися зуби, але Пес їй не повірив і спробував наздогнати і покарати брехуху.

З тих пір, як тільки пес побачить кішку, він згадує обман і намагається її зловити.

ЖахПоганоЗадовільноДобреЧудово! (Оцінок ще немає)
Сподобалась казка чи оповідання? Поділіться з друзями!
Категорії казки "Чому пси ганяються за кішками":
Залишити відповідь

Читати казку "Чому пси ганяються за кішками" українською мовою на сайті Proza онлайн: найкращі народні казки для дітей та дорослих. Повчальні казки для хлопчиків та дівчаток для читання у дитячому садку, школі або на ніч.